ZPRAVODAJ KCHRR

Nová tvář zpravodaje KCHRR (od roku 2020), která se rodí v zahraničí, u Jany Bagarové, členky našeho klubu
- ve spolupráci s dalšími členy klubu KCHRR. 
V Š E M   M O C   D Ě K U J E M E ! ! !

Zpravodaj je neprodejný a je určený pro vnitřní potřeby klubu KCHRR. 
Vydává Klub chovatelů rhodéských ridgebacků, z. s. se sídlem v Rybníku.

ZPRAVODAJ KCHRR 2022

Zpravodaj pro rok 2022 je TADY!
I v tomto čísle jsme se snažili zase něco vylepšit a ano podařilo se.

Doufáme, že i toto číslo vám přinese spoustu zajímavého čtení! Budeme rádi za kteroukoliv zpětnou vazby či další nové nápady do dalšího čísla.

Chtěli bychom všem přispěvatelům poděkovat za spolupráci a nápady - bez vás by to nešlo! Velké díky patří Janě Bagarové za její tvorbu, čas a nasazení, Saše Danielové za spousty nádherných fotek a Petru Papánkovi za mnohé designové úpravy a konzultace.

INSTRUKCE K DORUČENÍ

1) Ti, co přispívali svými články anebo příspěvky, zašleme toto číslo Zpravodaje na jejich adresu poštou. Všechny kontaktujeme.

2) Všichni členové klubu si budou moct vyzvednout Zpravodaj na Klubových výstavách 20.-21. května 2023 v Řetové - NUTNOST potvrzení o vyzvednutí na email redakce.kchrr@seznam.cz

3) Pokud vám může někdo Zpravodaj vyzvednout, je opět NUTNÉ, abyste dopředu napsali na email redakce.kchrr@seznam.cz, kdo komu tento Zpravodaj vyzvedne.


ZPRAVODAJ KCHRR 2021
aktualizováno 27. 9. 2021

Jak jsme již minulý rok konstatovali, nový Zpravodaj opravdu získal jinou úroveň... Míra kladných referencí byla opravdu veliká a tak jsme si kladli otázku, zda příští rok dokážeme udělat lepší? Nároky a odpověď byla jasná. MUSÍ! Hodiny strávené v myšlenkách, tvoření a psaní našemu redakčnímu týmu ukázalo, že i opravdu BUDE a JE.

Již brzy se všichni členové KCHRR mohou těšit na letošní číslo!

Hlavní poděkování patří na Slovensko a to, Janě Bagarové, která je redaktorkou tohoto zpravodaje. Je nepostradatelným článkem naší základny KCHRR. Již podruhé dala nový kabát našemu zpravodaji a doufáme, že s námi bude nadále pracovat s takovou profesionalitou a nasazením, jak nám již mnohokrát dokázala.


ZPRAVODAJ KCHRR 2020

První nová tvář zpravodaje měla obrovský úspěch - DĚKUJEME! 
Příští rok chystáme pro členy klubu další a doufáme, že ještě lepší!