Benefity pro členy 

Myslíme na kvalitní stravu vašich psů


Naši členové mají možnost využít zvýhodněných cen těchto krmiv.

Možnost využití chovatelských balíčků


Krmivo Platinum, Acana i Orijen nabízí možnost zvýhodněných balíčků pro chovatele a jejich štěňátka.


Psi přesně vědí, co chtějí - maso, tak přírodní a tak čerstvé, jak je jen možné. My bychom na tuto skutečnost neměli při výběru vhodného krmiva zapomínat.

  • S krmivem PLATINUM NATURAL dostane Váš pes přesně to, po čem touží - vysoce kvalitní bílkoviny získané minimálně ze 70% čerstvého masa.
  • Superprémiové krmivo PLATINUM NATURAL je vhodné pro psy jakéhokoliv věku a plemene.

Čerstvé maso je základem všech receptur PLATINUM NATURAL, proto je často alternativou pro BARF.
 
PLATINUM znamená jiný přístup. Revoluční způsob úpravy nám umožnil zachování živin z čerstvých surovin. 


Champion Petfoods, biologicky vhodná krmiva pro psy  ACANA a ORIJEN

ACANA je perfektně přizpůsobená trávení psů, ale zároveň jim i moc chutná. Přirozená strava psů není omezena jen a pouze na jeden druh masa. To je důvod, proč jsme vyrobili krmivo ACANA s různými živočišnými surovinami, včetně volně chovaných zvířat, divoce žijících ryb a celých vajec. Všechny jsou k nám dovážené každý den čerstvé, tedy zásadně nejsou mražené, neobsahují žádné konzervanty a jiné škodlivé látky. 

ORIJEN je vyroben za použití čerstvého masa ze západokanadského regionu jako je například maso kuřat, krůt, kachen, jehňat, divokých kanců a bizonů z volných výběhů místních prérijních farem, a pstruhů, síhů, candátů, lososů, sleďů a platýsů z křišťálově čistých vod západokanadských jezer a pobřežních vod Severního Tichého oceánu. Všechny suroviny jsou používány tak, aby obsáhly celou rozmanitost zdrojů živočišných proteinů, přesně podle stravy, kterou by psi konzumovali ve volné přírodě.