RRWC - Světový kongres Rhodéských Ridgebacků

26.01.2024
foto V. Iurtaeva
foto V. Iurtaeva

Světový kongres Rhodéských Ridgebacků 🌍💥
RRWC - LET'S GET THE RRWC BACK ON TRACK a právě toto heslo "Vraťme zpátky světový kongres" je tady 👏🤩

Mnoho z vás by mohlo vědět, že posledních 40 let byl RRWC hnacím motorem pro mezinárodní komunitu Rhodéského Ridgebacka. Tato událost je určena pro entuziasty a milovníky tohoto plemene 🐾😊 RRWC zahrnoval nejen dny plné seminářů a společenských akcí, ale i výstavu.

Poslední Světový kongres se konal v roce 2016 v Lundu (Švédsko), další měl být v roce 2020 v Německu, který byl ale díky pandemii zrušen. Tento rok se měl konat v Záhřebu (Chorvatsko), ale díky souběhu událostí s WDS musel být i tento kongres zrušen.

📆V NEDĚLI 4.ÚNORA VE 12.00 budou členové RRWC pořádat ON-LINE setkání přes Zoom, na kterém se bude hlasovat o časovém harmonogramu budoucích kongresů a také o kritériích pro pořádání této akce.
Pokud máte zájem, či si chcete rozšířit své obzory ve světě ridgebacků a nebo jste jenom trochu zvědaví jak tyto akce probíhají, můžete se této online akce zúčastnit!!

📌 Zaregistrujte na přes google formulář zde https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdT8HePLexIeYXZz62-rAjWaJctyUUbHBPlh2QVc3SeVgDv7Q/viewform?fbclid=IwAR0hYIBod71GxEJWcKlDsZORM-eF4ztI9qG7RgKtcayu48JF4JliweOLsyk

Více si můžete přečíst ve sdíleném příspěvku přímo od organizátorů níže 👇