PODĚKOVÁNÍ

14.06.2024

Málokdy používám sítě k vyjadřování svého vlastního názoru, ale dnes udělám výjimku a věřím, že většina to pochopí.
Bude to dlouhý příspěvek, bude dlouhé ho číst, ale prosím, přečtěte si ho, protože každý, koho v příspěvku zmiňuji si to zaslouží!

Je tomu již více než týden, kdy jsme začali připravovat náš 𝐤𝐥𝐮𝐛𝐨𝐯𝐲́ 𝐯𝐲́𝐬𝐭𝐚𝐯𝐧𝐢́ 𝐯𝐢́𝐤𝐞𝐧𝐝 a já bych s odstupem nějakého času rád napsal pár slov k těmto výstavám 𝐊𝐂𝐇𝐑𝐑.

Asi nebudu hodnotit místo, organizaci, ceny a třeba i trofeje a kokardy. Myslím, že toto je úloha primárně vás, kteří jste se těchto výstav zúčastnili. I když trošku neskromně doufám, že výstavy se vám líbily a byli jste všichni spokojení.

Chtěl bych napsat primárně 𝐩𝐚́𝐫 𝐬𝐥𝐨𝐯 𝐤 𝐥𝐢𝐝𝐞𝐦 𝐚 𝐬𝐩𝐨𝐥𝐞𝐜̌𝐧𝐨𝐬𝐭𝐞𝐦, díky kterým byl tento víkend tak skvělý. V první řadě mi dovolte, abych ještě jednou veřejně poděkoval rozhodčím našich výstav:
- 𝐇𝐞𝐥𝐞𝐧 𝐌𝐚𝐧𝐬𝐟𝐢𝐞𝐥𝐝 𝐳 𝐕𝐞𝐥𝐤𝐞́ 𝐁𝐫𝐢𝐭𝐚́𝐧𝐢𝐞 za skvělé posuzování, krásný přístup k našim zrzavým přátelům a i vám vystavovatelům. Její profesionalita, přátelské chování a úsměv udělali nám všem velkou radost. Její pohled a přístup k ridgebackům a celkově k chovu je mnohdy dechberoucí...
- 𝐄𝐝𝐝𝐢𝐞 𝐏𝐚𝐭𝐭𝐞𝐫𝐬𝐨𝐧 𝐳 𝐈𝐫𝐬𝐤𝐚 také za profesionální posuzování a zvládnutí výstav. Jeho milý a přátelský přístup ke všem psům a jeho mazlení s nejmenšími účastníky výstavy byl opravdu velmi příjemný. Eddie je z mého pohledu skvělý profesionál, který perfektně rozumí našemu plemeni a vždy je ochotný svůj posudek a svoje hodnocení majiteli velmi příjemně vysvětlit.Dále bych moc rád ještě jednou 𝐩𝐨𝐝𝐞̌𝐤𝐨𝐯𝐚𝐥 𝐯𝐬̌𝐞𝐦, 𝐤𝐭𝐞𝐫̌𝐢́ 𝐧𝐚́𝐦 𝐩𝐨𝐦𝐚́𝐡𝐚𝐥𝐢.

Za touto výstavu stojí 𝐯𝐞𝐥𝐤𝐞́ 𝐦𝐧𝐨𝐳̌𝐬𝐭𝐯𝐢́ 𝐥𝐢𝐝𝐢́, bez kterých by tato výstava nemohla proběhnout a už vůbec ne tak skvěle.
- 𝐍𝐚 𝐩𝐫𝐯𝐧𝐢́𝐦 𝐦𝐢́𝐬𝐭𝐞̌ 𝐣𝐬𝐨𝐮 𝐭𝐨 𝐬𝐭𝐮𝐝𝐞𝐧𝐭𝐢! 𝐒̌𝐚𝐫𝐥𝐨𝐭𝐤𝐚, 𝐀𝐠𝐚́𝐭𝐤𝐚, 𝐍𝐚𝐭𝐲, 𝐌𝐚𝐫𝐮𝐬̌𝐤𝐚, 𝐀𝐝𝐚𝐦, 𝐊𝐮𝐛𝐚 𝐚 𝐎𝐧𝐝𝐫𝐚. Většina z nich nemá zase tak moc společného se psy a klubovou prací, ale i přesto se hrozně rychle všichni zapojili, makali, odvedli profesionální práci, byli na všechny milí a dělali vše s velkým zápalem. Díky a věřím, že s námi vydržíte i další výstavy …

- Dále v rámci děkování chci vyjádřit velký dík všem z Výboru a Kontrolní komise (𝐊𝐚𝐭𝐞𝐫̌𝐢𝐧𝐚 𝐇𝐚𝐫𝐢𝐧𝐠𝐨𝐯𝐚́, 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐚́𝐧 𝐁𝐮𝐝𝐳𝐞𝐥, 𝐀𝐧𝐞𝐭𝐚 𝐒𝐚𝐦𝐤𝐨𝐯𝐚́, 𝐁𝐚𝐫𝐛𝐨𝐫𝐚 𝐊𝐫𝐮𝐩𝐢𝐜̌𝐤𝐨𝐯𝐚́, 𝐃𝐢𝐭𝐚 𝐖𝐢𝐞𝐝𝐞𝐫𝐦𝐚𝐧𝐧𝐨𝐯𝐚́ 𝐚 𝐇𝐚𝐧𝐤𝐚 𝐍𝐞𝐜̌𝐚𝐬𝐨𝐯𝐚́) a 𝐀𝐠𝐢 𝐕𝐞𝐬𝐞𝐥𝐞́ (nová poradkyně chovu) – jsme skupinka lidí, která se mnohdy poznala a začala spolupracovat před méně než půl rokem, přesto mám pocit, že všichni táhneme za jeden provaz a na té výstavě při přípravách a všech úkolech to bylo krásně vidět. - Dále děkujeme všem, kteří v pátek pomohli s přípravami a také těm, kteří přiložili ruku k dílu během víkendu, když zrovna bylo potřeba.𝐃 𝐈́ 𝐊 𝐘 ! ! !

- No a jmenovitě:
o 𝐊𝐚𝐭𝐜𝐞 𝐳𝐚 𝐬𝐤𝐯𝐞̌𝐥𝐨𝐮 𝐩𝐫𝐚́𝐜𝐢 před výstavou s dog officem, všichni měli párované platby v podstatě on-line, vše bylo skvěle administrativně připravené a Katky práce ve výstavní kanceláři byla prostě super.
o 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐚́𝐧𝐨𝐯𝐢 𝐳𝐚 𝐩𝐨𝐦𝐨𝐜 se stěhováním našich cen (a že toho bylo letos opravdu hodně – téměř dvě tuny granulí, více než 60 pelechů a mnoho dalšího) a hlavně za překlad do angličtiny.
o 𝐁𝐚́𝐫̌𝐞 𝐳𝐚 𝐧𝐚𝐬̌𝐢 𝐨𝐧-𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐩𝐫𝐞𝐳𝐞𝐧𝐭𝐚𝐜𝐢 – ty sledovanosti jednotlivých příspěvků jsou opravdu neuvěřitelné a nebojím se napsat, že náš klub se díky tomu opravdu zviditelnil nejen v naší zemi, ale i u mnoha zahraničních majitelů a chovatelů.
o 𝐃𝐢𝐭𝐚 𝐚 𝐇𝐚𝐧𝐤𝐚, byť během víkendu měly spoustu výstavních povinností neváhaly a každou volnou chvíli věnovaly pomoci, přípravě cen, tašek pro vystavovatele, rovnání cen a mnoha dalším věcem. Holky, moc díky.
o 𝐀𝐠𝐢 𝐳𝐚 𝐬𝐞𝐡𝐧𝐚́𝐧𝐢́ 𝐯𝐞̌𝐭𝐬̌𝐢𝐧𝐲 "𝐝𝐞̌𝐜𝐞𝐤", jejich organizaci a velkou pomoc ve výstavní kanceláři.
o No a v neposlední řadě bych chtěl moc poděkovat svojí manželce 𝐀𝐧𝐞𝐭 nejen, že skvěle zvládla svůj kruh s Helen, ale i za zorganizování dalšího ročníku Puppy mastera. No a taky za trpělivost se mnou, snaha o to mít vše perfektní je v předvýstavním období někdy náročná.

- A samozřejmě chci 𝐩𝐨𝐝𝐞̌𝐤𝐨𝐯𝐚𝐭 𝐢 𝐯𝐬̌𝐞𝐦, 𝐤𝐭𝐞𝐫̌𝐢́ 𝐩𝐫𝐨𝐬𝐭𝐞̌ 𝐣𝐞𝐧 𝐩𝐫̌𝐢𝐣𝐞𝐥𝐢 𝐯𝐲𝐬𝐭𝐚𝐯𝐨𝐯𝐚𝐭 𝐚 𝐩𝐫̌𝐢𝐬̌𝐥𝐢 𝐚 𝐫̌𝐞𝐤𝐥𝐢, 𝐩𝐨𝐭𝐫̌𝐞𝐛𝐮𝐣𝐞𝐭𝐞 𝐩𝐨𝐦𝐨𝐜𝐭? 𝐂𝐨 𝐦𝐮̊𝐳̌𝐞𝐦𝐞 𝐝𝐞̌𝐥𝐚𝐭? 𝐊𝐝𝐲𝐳̌ 𝐛𝐮𝐝𝐞𝐭𝐞 𝐧𝐞̌𝐜𝐨 𝐩𝐨𝐭𝐫̌𝐞𝐛𝐨𝐯𝐚𝐭, 𝐩𝐫̌𝐢𝐣𝐝̌𝐭𝐞 𝐚 𝐫̌𝐞𝐤𝐧𝐞̌𝐭𝐞. Bylo vás hodně, bylo to super, bylo to nabíjející a moc za to díky!!!

No vím, že to už je dlouhé, ale děkování nic nestojí, ale já ho vnímám jako extrémně důležité, proto v neposlední řadě chci poděkovat všem našim sponzorům:
- 𝐆𝐞𝐧𝐞𝐫𝐚́𝐥𝐧𝐢́𝐦 𝐬𝐩𝐨𝐧𝐳𝐨𝐫𝐞𝐦 𝐚 𝐞𝐱𝐤𝐥𝐮𝐳𝐢𝐯𝐧𝐢́𝐦 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐧𝐞𝐫𝐞𝐦 𝐧𝐚𝐬̌𝐞𝐡𝐨 𝐤𝐥𝐮𝐛𝐮 𝐬𝐞 𝐬𝐭𝐚𝐥𝐚 𝐬𝐩𝐨𝐥𝐞𝐜̌𝐧𝐨𝐬𝐭 𝐖𝐄𝐁𝐄𝐑-𝐌𝐋𝐘́𝐍 - 𝐀𝐂𝐀𝐍𝐀, 𝐎𝐑𝐈𝐉𝐄𝐍. Děkujeme za neuvěřitelnou podporu, krásné ceny a i dlouhodobou skvělou nabídku pro naše chovatele a členy!
- Dalším významným partnerem našeho klubu je společnost 𝐓𝐫𝐢𝐱𝐢𝐞.𝐜𝐳 – děkujeme za ochotu a snahu nám pomoci.
- Již tradičně se partnerem a sponzorem našich výstav stala společnost 𝐁𝐚𝐮𝐞𝐫 – je neuvěřitelné, co společně dokážeme připravit pro naše vystavovatele za trofeje, kokardy a poháry. Opravdu skvělá práce a nedokáži si představit, že bychom s někým jiným zvládli udělat něco tak perfektního.
- Dále to byla naše 𝐬𝐤𝐯𝐞̌𝐥𝐚́ 𝐟𝐨𝐭𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐤𝐚 𝐀𝐧𝐞𝐭𝐚 𝐏𝐞𝐬̌𝐨𝐯𝐚́ 𝐅𝐨𝐫𝐁𝐫𝐞𝐞𝐝𝐞𝐫𝐬.𝐞𝐮 – díky patří nejen za krásné fotky našich výstav, ale i za dárky, které věnovala našim vítězům.
- 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥 𝐀𝐦𝐞𝐫𝐢𝐤𝐚 – skvělé místo a perfektní zázemí pro nás všechny
- 𝐎𝐛𝐨𝐣𝐤𝐲 – 𝐩𝐞𝐥𝐢́𝐬̌𝐤𝐲.𝐜𝐳 – 𝐇𝐚𝐧𝐚 𝐁𝐥𝐚𝐭𝐞𝐜𝐤𝐚́ za krásné obojky pro naše BOBy a BOSe.

A jsme u konce a jak se říká: "poslední, ale ne poslední" je poděkování pro 𝐕𝐀́𝐒 𝐯𝐬̌𝐞𝐜𝐡𝐧𝐲, 𝐭𝐞𝐝𝐲 𝐧𝐚𝐬̌𝐞 𝐜̌𝐥𝐞𝐧𝐲, 𝐯𝐲𝐬𝐭𝐚𝐯𝐨𝐯𝐚𝐭𝐞𝐥𝐞, 𝐦𝐚𝐣𝐢𝐭𝐞𝐥𝐞, 𝐦𝐢𝐥𝐨𝐯𝐧𝐢́𝐤𝐲 𝐫𝐢𝐝𝐠𝐞𝐛𝐚𝐜𝐤𝐮̊. Děkujeme za vaši účast, děkujeme za vaši důvěru, děkujeme za vaše oceňování na sociálních sítích, děkujeme za neuvěřitelně milý a příjemný víkend! Jste prostě nejlepší! Ještě jednou všem moc děkuji a už teď se těším na 𝐝𝐚𝐥𝐬̌𝐢́ 𝐤𝐥𝐮𝐛𝐨𝐯𝐨𝐮 𝐯𝐲́𝐬𝐭𝐚𝐯𝐮 𝐬 𝐯𝐚́𝐦𝐢, 𝐤𝐭𝐞𝐫𝐚́ 𝐛𝐮𝐝𝐞 𝟕.𝟗.𝟐𝟎𝟐𝟒 a věřte, že se zase máte na co těšit!

Martin Samek
Předseda KCHRR